Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Domažlice
Nejbližší obec:Staňkov
Celk. plocha:515 m2
Zast. plocha:127 m2
Užitná plocha:100 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji podsklepený, moderně zařízený rodinný dům v klidné zástavbě obce Staňkov II, okr. Domažlice.  Dům je po celkové rekonstrukci přízemí, zahrady a přilehlých užitkových prostor (kůlna, pergola). Celková zastavěná plocha domu je 107 m2, k domu náleží garáž 20 m2, užitkové prostory 27 m2 a pěkný pozemek o celkové výměře 360 m2 se stáním pro dvě osobní auta. Pozemek je nově oplocen s nově vybudovaným vjezdem a vraty na el. pohon s dálkovým ovládáním, zámkovou dlažbou a novou zahradou s okrasnými keři.   Vytápění je zajištěno ústřední topením se zdrojem plynového kotle, voda z obecního vodovodu (na pozemku vlastní studna pro užitkovou vodu), odpad do veřejné kanalizace. Elektrická přípojka 220/380 V,  je nové rozvedena po celém objektu, včetně vedlejších staveb – garáže s dílnou, kůlny a pergoly. Dispozičně je dům řešený jako 3+kk se vstupním zádveřím, chodbou s velkou vestavnou skříní, dále bytovou jednotkou, která je tvořena kuchyní s jídelním stolem, obývacím pokojem, odděleným WC, koupelnou se sprchovým koutem a dvěma místnostmi, sloužícími jako ložnice a pracovna. Pracovna lze vhodně využít jako dětský pokoj. Ložnice a pracovna jsou též vybaveny vestavnými skříněmi. V celém bytě je položena nová dřevěná plovoucí podlaha (červený dub) a po rekonstrukci je celý prostor vč. veškerých rozvodů, topení, elektroinstalace a odpadů.   Půdní prostor je vhodný k realizaci půdní vestavby.  Dům je nabízen k prodeji včetně jeho vybavení – nová kuchyně, vestavné skříně, kuchyňské spotřebiče.                  

           V obci Staňkov je veškerá občanská vybavenost - školka, základní a střední škola - železniční a autobusová doprava a za zmínku stojí i dobré sousedské vztahy a krásná příroda v okolí.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg