Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-sever
Nejbližší obec:Vejprnice
Celk. plocha:405 m2
Zast. plocha:190 m2
Užitná plocha:120 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o starší, zděný, přízemní, podsklepený rodinný dům s nevyužitým podkrovím, v obci s veškerou občanskou vybaveností v dosahu MHD, cca. 8 km od Plzně. Dům je udržovaný, v dobrém technickém, stavebním stavu.

     V objektu je situována vstupní chodba s verandou, dále se vstupem do vnitřní chodby a bytové jednotky 3+1 s příslušenstvím, které tvoří koupelna s vanou, samostatné WC a dvě komory s úložným prostorem. Z vnitřní chodby je vstup do sklepa, kdy sklepní místnosti jsou pod celým domem a v nich je umístěn plynový kotel, kombinovaný boiler pro ohřev teplé vody a kanalizační svody do obecní kanalizace, dále pak vodovodní přípojka obecního vodovodního řádu. Vytápění domu je zajišťováno ústředním topením s kotlem na plyn. Elektrická přípojka 230/400V, s 25 A jističem.

       Na dům z jedné strany navazuje stavba garáže pro jedno vozidlo. Za domem je menší dvorek s venkovním posezením a navazuje menší zahrádka.   

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg