Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Zálesí
Celk. plocha:2420 m2
Zast. plocha:391 m2
Užitná plocha:300 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o novostavbu rodinného domu, kolaudovanou v roce 1998. Dům se nachází v obci, samostatně stojící, s pozemkem okolo celého domu. Na pozemku stojí další stavba hospodářského stavení, kde je dílna, sklady a garáž. Je zde i zbudované venkovní sezení s krbem. Příjezdová cesta po zpevněné zámkové dlažbě po pozemku, který je nově zatravněn.

      V přízemí budovy je  technické zázemí, kotelna, sklady. V I.patře domu je vstupní hala, odkud se na chodbě rozděluje dům na dvě části. V každé je samostatný byt, jeden o velikosti 1+1, s vlastním WC, koupelnou. Velikost cca 66 m2. Druhý byt 2+1, obdobně vybaven, velikost cca 75 m2. Ve II.patře domu je obdobný byt 2+1 jako v I.p., a další byt, kde byly ponechány otevřené prostory a slouží jako velká společenská místnost se soc. zařízením. Celková obytná plocha činní cca  340 m2. V každém bytě krbová, litinová kamna.

     Topení  je ústřední, zdrojem je elektrický kotel, elektrická přípojka 220/380V. Voda na  pozemku je z městského vodovodního řádu,  která  je rozvedena do objektu.  Odkanalizování  je do septiku na vyvážení. V domě jsou veškeré rozvody, včetně satelitního příjmu.

     Nemovitost pro náročnějšího zájemce, na lukrativním místě, v klidné obci Přešticka. 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg