Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Rakovník
Nejbližší obec:Třtice
Celk. plocha:1126 m2
Zast. plocha:165 m2
Užitná plocha:180 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, částečně podsklepený rodinný dům s obytným podkrovím a volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových betonových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající velmi dobré údržbě. Krov je dřevěný. Střecha budovy je sedlová s krytinou z tašek. Na střeše jsou žlaby se svody, bleskosvod a vikýř. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Strop je rovný. Budova byla postavena v roce 1972, rekonstrukce domu proběhla v roce 2002 a 2005. Podkroví budovy není dokončené. Vchodové dveře do domu jsou dřevěné částečně prosklené. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné nebo částečně prosklené osazené v ocelové zárubni. Okna domu jsou dřevěná EURO nebo dřevěná zdvojená a střešní. Schodiště do podkroví je betonové. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou nebo plovoucí podlahou. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda budovy není zateplená, vnější omítka je břízolitová. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

     V přízemí rodinného domu se nachází jednotka rozdělná na verandu, koupelnu s vanou, samostatné WC, kuchyň, dětský pokoj, obývací pokoj, ložnici, chodbu a schodiště do podkroví. Na přízemní část budovy navazuje venkovní terasa. Podlaha terasy je z dlaždic. Oplocení je dřevěné na ocelové konstrukci. V podkroví domu jsou dva pokoje a volný půdní prostor. Z jedné z místnosti jí vstup na balkon s kovovým zábradlím. Volný půdní prostor je zateplený, ale není stavebně dokončen, tak aby se dal obývat jako další místnosti. Celková dispozice rodinného domu je 5+1.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg