Prodej ideální 1/2 rodinného domu

Pa.9781.png Pa.9782.png Pa.9783.png

Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:
Nejbližší obec:Páleč
Celk. plocha:500 m2
Zast. plocha:125 m2
Užitná plocha:90 m2

Cena: 660 000,- Kč


Jedná se o prodej ideální 1/2  přízemního, částečně podsklepeného rodinného domu, ze smíšeného zdiva, bez využitého podkroví pod sedlovou střechou s krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Páleč, v řadové zástavbě jako řadový krajní.

     Parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemek leží v mírně sklonitém terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci.

     Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, vlastní studnu a septik. Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 3+1 s kompletním sociálním zařízením. V přízemí se nachází zádveří, chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, jeden pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. Vytápění  domu zajištěno kotlem na tuhá paliva s rozvody ústředního topení. Voda je k dispozici z vlastní studny (její ohřev zajišťuje elektrický bojler), odpady jsou svedeny do septiku.
K domu náleží sklad, dvůr a menší zahrada se skleníkem. Celá nemovitost je oplocena. V roce 2005 byla provedena modernizace vnitřního vybavení. Dle místního šetření a odborného odhadu zpracovatele je  uvažováno se stářím objektu starší než 80 let. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavba se zanedbanou údržbou (předpoklad provedení menších stavebních úprav). INSOLVENČNÍ PRODEJ !!!

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg