Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Pardubický
Okres:Chrudim
Nejbližší obec:Chrast
Celk. plocha:758 m2
Zast. plocha:185 m2
Užitná plocha:140 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Budova č.p. 131 na pozemku parc. č. St. 49 je využívaná jako rodinný dům. Jedná se o řadový, krajní, přízemní rodinný dům. Dům má obytné přízemí a částečně podkroví a je částečně podsklepený. Severní část domu je hospodářská. Zastavěná plocha celého domu je cca 185 m2. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná se smíšeným zdivem (opuka, pálená cihla). Střecha budovy je sedlová s vikýři. Střešní krytina je z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Budova není zateplená, zateplená je pouze veranda. Vnější omítky jsou dvouvrstvé. Vnitřní omítky jsou štukové. Okna domu jsou 2x nová plastová, dále původní dřevěná zdvojená (veranda) a dřevěná dvojitá. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Budova je užívána od roku 1918. V roce 1962 byla provedena přístavba verandy a provedena úprava chlévů. Budova je v dobrém udržovaném stavu, vhodná k rekonstrukci.

Vnitřní dispozice domu je 4+1, celková užitná plocha je 140 m2. Budova sestává z vstupní chodby, kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, dvou pokojů, koupelny, haly, WC, sklepa a půdy.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Rozvody IS jsou původní. Vytápění je ústřední plynové. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Pozemek parc. č. St. 49 je převážně zastavěnou plochou pod rodinným domem č.p. 131. Zbývající část pozemku tvoří malou zahrádku východně od domu.  Na stavební pozemek navazují pozemky parc. č. 50 a parc. č. 45 a tvoří s ním jeden funkční celek využívaný jako zahrada. Na stavebním pozemku parc. č. St. 50 vedeném v KN jako zbořeniště se nachází samostatně stojící stodola. Konstrukce stodoly je zděná smíšená, střecha je sedlová, střešní krytina je z pálených tašek. Pozemky mají lichoběžníkový tvar, jsou rovinaté a jsou oplocené kovovým plotem a dřevěným plotem s podezdívkou. Pozemky jsou travnaté a udržované. Na pozemcích se nacházejí zpevněné plochy a porosty. Pozemky jsou přístupné z jihu a severu přes pozemek parc. č. 992/1 ve vlastnictví města Chrast.

Příslušenstvím nemovité věci je oplocení a stodola.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg