Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Roupov
Celk. plocha:627 m2
Zast. plocha:142 m2
Užitná plocha:80 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o prodej rodinného domu,  který se nachází v obci Roupov v okrese Plzeň – Jih, 7 km od města Přeštice. V obci je pošta, restaurace, obchod, místní úřad a koupaliště. 
          Pozemek je o celkové výměře 627 m², svažitý k jihu, přístupný z veřejné asfaltové komunikace, ve které se nacházejí plyn, vodovod a elektřina. Rodinný dům je vesnického typu s přístavkem malé stodoly, stavba je jednopodlažní se sedlovou střechou bez využití podkroví, z malé části podsklepená, s přesahem střechy nad dřevěnou zasklenou verandu. Nosná konstrukce je převážně kamenná a smíšená, tl 45 – 60 cm, stropy dřevěné povalové, krov vázaný s dvojitou taškovou krytinou. Stavba je více než 100 let stará s historickými prvky přiznané trámy v pokoji, původní pec a kachlová kamna, světlá výška je v části obytného prostoru jen 2m. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře náplňové do dřevěných futer, podlahy v části původní keramické dlažby, prkenné a s povrchem PVC. Vytápění domu je lokálními topidly na PP, v koupelně vana, umyvadlo a elektrický boiler, WC je splachovací na verandě. Sklep je klenutý cihelný, přístupný ze zahrady, přistavená stodůlka má dřevěná dvoukřídlá vrata, dusanou hlínu na podlaze, stropní konstrukce je z kulatiny, bez podhledu. Obytná část má byt 3 + 1 s příslušenstvím. Dům je napojen na rozvod veřejného vodovodu a elektřiny / 220 V, 380 V /, odpadní vody jsou svedeny do septiku s přepadem do místní dešťové kanalizace, plyn je připojen do „niky“, ale není zaveden do domu. Zastavěné plocha domu je cca 112 m², přistavená stodola má 30m². Rodinný dům s příslušenstvím a pozemky se nachází na okraji obce. Je situován v horní části obce s krásným výhledem do kraje. Klidná lokalita.

CENA NA VYŽÁDÁNÍ U MAKLÉŘE.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg