Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Kloušov
Celk. plocha:737 m2
Zast. plocha:102 m2
Užitná plocha:270 m2

Cena: 1,- Kč


​PRODÁNO !

Jedná se o stavbu rodinného domu kolaudovaného v roce 1997, který se nachází v menší, klidné obci blízko Merklína, vzdálené cca. 34 km od Plzně, 10 km od Přeštic a Stodu.

     Celý dům je podsklepený, v přízemí domu je situována vstupní hala se schodištěm vedoucím do podzemního podlaží a do druhého nadzemního patra. Z této haly můžeme samostatně vstoupit do velkého, obývacího pokoje se vstupem na terasu a zahradu, dále do ložnice, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází vstupní hala s úložnými, vestavěnými skříněmi, dále tři pokoje a koupelna. V koupelně je rohová vana, umyvadlo, WC a bidet. Z prostředního pokoje je vstup na balkón, s krásným výhledem na okolí obce. V podzemním patře je velká skladová místnost, prádelna, sklady a komora a další místnost s přípravou na wirpool, anebo saunu.

     Nemovitost se prodává včetně zařízení a vybavení, všemu pak dominují krásné, kachlové kamna propojené z kuchyně do obývací části. Všechny dřevěné části jsou vyrobeny z dřevěného masívu, včetně oken a předokenních okenic. Okolí domu je vkusně osázeno okrasnými dřevinami, udržovaný pozemek na kraji obce s krásným soukromým.

     Dům je napojen na elektrickou přípojku, voda z vlastní studny, odkanalizování do septiku s přepadem. Plyn v ulici, do domu není zaveden. Vytápění domu je elektrickými přímotopy, anebo možnost kachlovými kamny.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg