Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Dobřany
Celk. plocha:1655 m2
Zast. plocha:150 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o rodinný, samostatně stojící, zděný dům postavený před rokem 1950. Dům je před kompletní rekonstrukcí, nachází se na zajímavém místě v Dobřanech, ulice Plzeňská. V suterénu domu se nachází sklep s garáží. V přízemí domu je prostorná chodba, dále tři pokoje, kuchyň a komora. V patře domu jsou dva pokoje. Vytápění je ústřední, zajištěno kotlem na tuhá paliva – nutná výměna kotle, stejně tak bude nutná výměna radiátorů.  Dům je napojen na vodu z vlastní studny, která je na pozemku. Odkanalizování do septiku s přepadem. Rovněž tak na pozemek není zaveden plyn. Veškeré tyto inženýrské sítě jsou však na hranici pozemku, jsou již zahrnuty i v projektu na budoucí modernizaci. K této modernizaci - rekonstrukci celého domu, existuje zpracovaný projekt, který je v ceně prodávané nemovitosti.

     U domu, resp. za domem je velká zahrada, která však je neudržovaná. Na zahradě se nachází dále stavba hospodářské budovy a sklad.

     V Dobřanech je veškerá občanská vybavenost. Z obce je pak výhodné spojení na Plzeň, stejně tak dálniční spojení D5, jakož i dobré spojení směr Klatovy a Domažlice. Prodávanou nemovitost nabízíme jako velmi zajímavou investici pro větší rodinu.

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg