Prodej penzionu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Klatovy
Nejbližší obec:Chudenice
Celk. plocha:686 m2
Zast. plocha:400 m2
Užitná plocha:800 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o objekt s kompletně zrekonstruovaným přízemím, výměnou oken v celém objektu, kompletně novými rozvody el., vody a topení, odizolováním a odvětráním celého objektu, novou fasádou a přeloženou střechou. Parkovací plochu tvoří 450 m2 zámkové dlažby.

      V přízemí je zavedená restaurace pro 60 osob s barem a kuchyní, zařízení masiv -dub, sál pro 150 osob s barem. Budova je podsklepena z 1/3. Ve sklepě jsou 2 kotle, 1 kotel na dřevo, 1 nový kotel na dřevo i uhlí. Možnost připojení na plyn. Další část sklepa je zamýšlena a připravena na zbudování vinného sklípku - klenuté stropy. Vše odizolováno.

      Patro čeká na kompletní rekonstrukci, nové rozvody inženýrských sítí jsou vyvedeny nahoru, okna plastová. Půdní prostory vybízejí k vybudování vestavby. Telefon a internet zaveden.

      V obci se nachází veškerá občanská vybavenost a dále, lázeňský dům, masáže, fotbalové, házenkářské i dětské hřiště, tenisový kurt, cyklostezky, turistické trasy, rozhledna, Černínský zámek, muzeum, Arboretum Americká zahrada s dřevinami z Ameriky.

      Tato koupě je ideální pro investora, který dokáže zrealizovat projekt např. školícího centra, jazykové školy, domova důchodců, penzionu, atd. a využít dotací z fondů EU.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg