Prodej penzionu


Mapa:

Kraj:Liberecký
Okres:Jablonec nad Nisou
Nejbližší obec:Kořenov
Celk. plocha:991 m2
Zast. plocha:570 m2
Užitná plocha:1300 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o prodej kompletně vybaveného a funkčního hotelu v chráněné krajinné oblasti na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v nadmořské výšce 800m n.m., 5 km od Harrachova.

       V přízemí hotelu se nachází restaurační provoz (restaurace s barem 50 míst +druhá jídelna s 50ti místy a kuchyně  a sklady dle norem EU), lyžárna, recepce, kotelna. V patře a podkroví hotelu se nacházejí pokoje s vlastním soc. zařízením, 6x dvoulůžkový pokoj,         6x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový apartmán, 1x osmilůžkový apartmán a dalších šest pokojů po 2—3 lůžkách, které jsou využívány pro bydlení personálu, na všechny pokoje je možné umístit přistýlky.

     Do objektu je zavedena voda ze dvou vlastních studní, el. energie 220/380V. Vytápění je zajišťováno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, odpady jsou svedeny do tříkomorového septiku a lapače tuků – „lapolu“.

      Hotel je v současné době plně využíván., jak hosty k celoroční rekreaci, tak školami a školkami v přírodě a v zimním období k lyžařským kurzům.

     V malebném okolí je dostatek prostoru pro sportovní vyžití, cykloturistika, turistika a v zimním období běžecké i sjezdové tratě s lyžařskými vleky (Polubný, Kořenov, Desná, Černá Říčka, Harrachov, Špičák u Tanvaldu).

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg