Prodej penzionu


Mapa:

Kraj:Karlovarský
Okres:Sokolov
Nejbližší obec:Horní Slavkov
Celk. plocha:1778 m2
Zast. plocha:326 m2
Užitná plocha:600 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Penzion je situován na začátku obce Kfely u Ostrova n.O. Jedná se o penzion s restaurací, obsahuje dvě nadzemní podlaží a podkroví. V l. NP ve dvou výškových úrovních je vstupní chodba, restaurace, sociální zařízení pro muže a ženy, úklidová komora, bar, vinárna, kancelář, umývárna nádobí, příruční sklad, kuchyň, sklad obalů, brambor a zeleniny, masa, nápojů a kotelna. V 2. NP je 9 pokojů se sociálním zařízením a sociální zařízení pro personál.  V 3. NP (podkroví) je společenská místnost, 3 pokoje se soc. zařízením a 1 apartmán.

     Dále na pozemku se nachází zděná garáž, přístřešek a venkovní úpravy včetně osázené zeleně, venkovní úpravy tvoří zejména čistírna odpadních vod, venkovní kanalizace, přípojka vodovodního městského řádu, dále ploty, venkovní zpevněné parkoviště, venkovní schody a lávky. Dále je penzion napojen na veřejný rozvod elektřiny, přípojka 220/380V. V místě je možnost napojení na plynofikaci, plynový řád je na hranici pozemku. Vytápění v penzionu je ústředním topením, zdrojem je elektrický kotel.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg