prodej komerčního areálu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Kladno
Celk. plocha:8958 m2
Zast. plocha:829 m2
Užitná plocha:8958 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nemovitost se nachází v části Kladno - Dubí, při ulici Na Valmetce, v průmyslové zóně Kladno, v areálu bývalé Poldi Kladno. Ve vzdálenosti 750 m je zastávka autobusu MHD se spojením do centra města, které je 2 km. Přístup k oceňovanému areálu z obecní komunikace je přes pozemek p.č. 1623/1, který je ve vlastnictví cizího vlastníka (firmy Alpiq Generation (CZ) s.r.o.). Na pozemcích o velikosti 10 321 m2 stojí bývalá administrativní budova o zastavěné ploše 312 m2 a dále skladová hala se zastavěnou plochou 732 m2. Stavby jsou dlouhou dobu nevyužívané, neudržované, v hale, budově i na pozemcích zbytky olejů, nafty a dalších chemikálií.

Stavba č.p. 997.

Samostatně stojící budova, nosné konstrukce monolitický skelet vyzdívaný, střecha s krytinou živičnou. Budova je dlouhou dobu nevyužívána, nosné konstrukce jsou v pořádku, ale některé konstrukce a vybavení demontovány (světla, dveře), pravděpodobně i sociální vybavení chybí. Žádné bližší informace k vybavení, stáří a připojení areálu není. Podle použitých konstrukcí odhaduji stáří budovy na cca 58 let a předpokládám, že areál byl napojen na přípojky vody, kanalizace, plynu a elektra.

Stavba bez č.p.

Hala je samostatně stojící s jedním nadzemním podlažím. Nosná konstrukce ocelová, zděnými příčkami rozdělena na čtyři různé části. Vrata plechová, je zavedeno elektro. Jiné vybavení není. Přesné stáří se nepodařilo zjistit, podle použitých konstrukcí odhaduji stáří budovy na cca 50 let. V hale se vyskytují staré nádoby a sudy, v některých jsou tekutiny (zřejmě zbytky olejů, nafty a jiných chemikálií).

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg