Prodej ideální 1/8 rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kutná Hora
Nejbližší obec:Rašovice
Celk. plocha:1648 m2
Zast. plocha:154 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji ideální podíl o velikosti 1/8 ve vztahu k celku na rodinném domě, který je samostatně stojící, podsklepený, patrový, s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Krov je dřevěný. Střecha budovy je valbová s krytinou z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Stáří budovy je dle sdělení spoluvlastníka 38 let. Vchodové dveře do domu jsou dřevěné, částečně prosklené. Vnitřní dveře jdou dřevěné plné nebo částečně prosklené. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Podlahy jsou kryté PVC, keramickou dlažbou nebo koberci. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda budovy není zateplená, vnější omítky jsou břízolitové. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

V suterénu rodinného domu se nachází vestavěná garáž, kotelna, chodba, sklepní prostory a schodiště. Vrata do garáže jsou dřevěná, dvoukřídlá a částečně prosklená. V 1. NP je veranda, chodba, schodiště do 2.  NP, jednotka o dispozici 3+1, koupelna s vanou a samostatné WC a balkony. Ve 2. NP je chodba, jednotka o dispozici 3+1, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, terasa nad verandou a balkony. V podkroví rodinného domu je volný půdní prostor.

Příslušenstvím nemovité věci je:

- oplocení, skleník, samostatně stojící, přízemní stodola smíšené konstrukce z cihel a kamene. Střecha budovy je sedlová v horším stavu s krytinou z tašek v horším stavu. Stavebně-technický stav stodoly je odpovídající havarijnímu stavu a dále dřevník a kolny, které navazují na stodolu s pultovou střechou.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny a vodovodu. Odpady jsou svedeny do jímky. Na pozemku je také kopaná studna. Vytápění budovy je ústřední s kotlem na tuhá paliva s rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody je bojlerem. Přípojky nebylo možné ověřit.

INSOLVENČNÍ PRODEJ.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg