Prodej ideální 1/2 rodinného domu


Mapa:

Kraj:Jihočeský
Okres:Písek
Nejbližší obec:Protivín
Celk. plocha:755 m2
Zast. plocha:120 m2
Užitná plocha:150 m2

Cena: 1,- Kč


​PRODÁNO !

Předmětem prodeje je ideální ½ rodinného domu, a to budovy č.p. 578 na pozemku parc. č. 2399/2 je využívaná jako rodinný dům. Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Dům má obytné přízemí a podkroví. Budova je podsklepená. Na dům navazuje přízemní garáž. Zastavěná plocha rodinného domu bez garáže je cca 120 m2. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající běžné údržbě. Střecha budovy je sedlová s vikýři. Střešní krytina je z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Budova není zateplená. Fasáda je břizolitová. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Dům je v původním stavu s běžnou údržbou. Garáž je přízemní, zděné konstrukce, s plochou střechou. Vrata garáže jsou plechová. Garáž je v dobrém stavu. K domu patří oplocená zahrada.

 

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Přípojky nebylo možné ověřit. Ve městě se nacházejí tyto IS: elektřina, vodovod, plynovod a kanalizace. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. Příslušenství domu tvoří garáž a oplocení.

INSOLVENČNÍ PRODEJ.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg