Prodej činžovního domu


Mapa:

Kraj:Ústecký
Okres:Ústí nad Labem
Nejbližší obec:Krásné Březno
Celk. plocha:334 m2
Zast. plocha:144 m2
Užitná plocha:400 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o řadový, krajní, patrový, podsklepený bytový dům č.p. 540 s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná z pálených plných cihel a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Krov je dřevěný. Střecha budovy je sedlová s krytinou z šindele. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. V domě se nachází celkem 5 jednotek a 2 nebytové prostory, které jsou přístupné z centrálního schodiště. Vchodové dveře do domu jsou kovové prosklené. Okna domu jsou dřevěná zdvojená nebo střešní. Část společných prostor je krytá keramickou dlažbou. Fasáda budovy není zateplená, část vnějších omítek na západní straně domu chybí. Část omítek na východní straně domu je popraskaná. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

V suterénu bytového domu se nachází sklepní prostory. V 1. nadzemním podlaží budovy jsou celkem 2 komerční prostory, a to prodejna se skladem a sociálním zařízením a prodejna se sociálním zařízením.

Ve 2. nadzemním podlaží jsou celkem 2 jednotky a chodba se schodištěm:

- byt o dispozici 3+1, který se skládá ze spíže, koupelny s rohovou vanou a WC a předsíně. Vchodové dveře do bytu jsou dřevěné plné. Obklady jsou z keramických dlaždic. Byt je v rekonstrukci.

- byt o dispozici 1+1, který se skládá z chodby, koupelny s vanou a WC. Vchodové dveře do bytu jsou dřevěné plné. Byt je v původním stavu.

Ve 3. nadzemním podlaží jsou celkem 2 jednotky a chodba se schodištěm:

- byt o dispozici 3+1, který se skládá ze spíže, koupelny s rohovou vanou a WC a předsíně. Vchodové dveře do bytu jsou dřevěné plné. Byt je v dobrém stavu.

- byt o dispozici 1+1, který se skládá z chodby, koupelny s vanou a WC. Vchodové dveře do bytu jsou dřevěné plné. Byt je v dobrém stavu.

Ve 4. nadzemním podlaží (podkroví) je celkem 1 jednotka:

- byt o dispozici 4+kk, který se skládá ze schodiště, terasy, koupelny s vanou, sprchovým koutem a WC. Byt je v dobrém stavu.

        Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění bytů je ústřední kotlem na plyn s rozvody do radiátorů.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg