Prodej činžovního domu


Mapa:

Kraj:Ústecký
Okres:Teplice
Nejbližší obec:Teplice
Celk. plocha:397 m2
Zast. plocha:230 m2
Užitná plocha:920 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o řadový, činžovní dům s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími a půdním prostorem, který je velmi vhodný k vestavbě podkroví.

     Hlavní nosné konstrukce jsou tvořeny kamenocihlovým zdivem. Vnitřní příčky jsou zděné, cihlové, ve sklepních prostorách se nacházejí klenbové stropy. V ostatních podlažích jsou stropy dřevěné s rovným podhledem. Fasáda domu je štuková, na přední straně zdobená, na zadní hladká, vnitřní omítky jsou hladké štukové. Podlahy obytných místností jsou částečně parkety a částečně prkenné kryté koberci či PVC.

     Vytápění domu – je pro každý byt samostatné - ústřední - s plynovým kotlem. Voda je do domu zavedena z městského vodovodního řádu. Elektroinstalace je zavedena a rozvedena třífázová s pojistkovými jističi, každá byt. jednotka má samostatné měření energií.

     Dům je velmi vhodný ke komerčnímu využití vzhledem k nedostatku ubytovacích zařízení, zvýšenému počtu turistů a lázeňských hostů ze zahraničí. Lze využít i jako penzion případně privátní ubytování lázeňských hostů.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg