Prodej chaty


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:400 m2
Zast. plocha:80 m2
Užitná plocha:80 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o podsklepenou, zděnou rekreační chatu v atraktivní lokalitě v Plzni,v dosahu MHD, nedaleko vodní nádrže České údolí (Litická přehrada).

      V přízemí objektu se nachází tři obytné místnosti (2+1) a WC. V podkroví je situována jedna menší místnost využívaná jako dětská ložnice.Vytápění je zajišťováno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. Do chaty je zaveden zemní plyn, který je v současné době využíván pouze pro připojení plynového sporáku.U rekreačního objektu jsou přístavky sloužící jako koupelna s prádelnou a garáž s dílnou.Voda je do domu zavedena pomocí domácí vodárny z vlastní studny. Na pozemku je dále přívod užitkové vody z řeky sloužící k zalévání. Odpady z toalety jsou svedeny do tříkomorového septiku. Odpady z koupelny jsou vyvedeny do samostatného septiku. El. energie 220/380 V je rozvedena po celém objektu.

     Vzhledem k atraktivitě polohy objektu je tento vhodný nejen k rekreaci, ale po menších stavebních úpravách i k trvalému bydlení.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg