Prodej chaty


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Vraný
Celk. plocha:1287 m2
Zast. plocha:23 m2
Užitná plocha:35 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO ! 

Nabízíme k prodeji rekreační chatu o zastavěné ploše 23 m2, nacházející se v obci Vraný, okres Slaný. Členitý pozemek o rozloze 1287 m2 je v krásné lokalitě se soukromím a lze jej též využít jako stavební pozemek. Obec Vraný je udržovaný městys s vlastní poštou, školou, obchodem, hospodou a nádrží na koupání. 
        Chata je ze dřeva kompletně zateplená. Je zavedena pitná voda a elektrická přípojka. Má tři místnosti. Z terasy je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma okny, tyto jsou osazeny okenicemi. Vpravo je umístěna koupelna o rozloze 8 m2, se sprchovým koutem, splachovacím WC.  Odkanalizování je do septiku s přepadem. Dále je zde komora, kde je umístěn elektrický bojler na ohřev teplé vody. V podkrovní se nachází místnost určená ke spaní.
       Před chatou je rozsáhlá dlážděná terasa o rozloze 60 m2, s venkovním krbem. Na ni navazuje menší bazén se zabudovanou filtrací. Pozemek je oplocen pletivem. Na spodní hranici je pozemek oplocen dřevěným plotem. Na pozemku jsou ovocné stromy, jabloně, hrušeň, meruňka, slívy, třešeň, višeň a ořešáky. Parkovat lze na příjezdové komunikaci pod pozemkem, který spojuje cesta a částečně schodiště.
        Chata je vhodná pro rodinu s dětmi, kutily a všechny, kteří si chtějí odpočinout v nádherném prostředí plném vzrostlých stromů a užít si přírody s možností koupání a grilování. 

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg