Prodej chaty


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Rokycany
Nejbližší obec:Holoubkov
Celk. plocha:358 m2
Zast. plocha:54 m2
Užitná plocha:80 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stavbu rekreační chaty ve velmi dobrém stavu, která se nachází v klidné lokalitě zvané Hamr u Holoubkova, vzdálené 29 km od Plzně a 4 km od nájezdu na dálnici D5 (Plzeň-Praha).

     Chata, která je postavena na vlastním pozemku, je ve spodní části zděná, patro je dřevěné, částečně zateplené. V přízemí chaty se nachází kuchyňský kout, prostorná obytná místnost s krbem, barem, jídelní kout, umývárna se sprchovým koutem, WC a sauna. V podkroví chaty je situována větší obytná místnost, ložnice a umývárna s WC.

     Vytápění celého objektu je zajišťováno ústředním topením s el. kotlem a lokálním topidlem  krbem. V objektu jsou zabudovány tři komínová tělesa, které je možno využít k připojení dalších lokálních topidel. El.  přípojka 220/380V. Do chaty je zavedena voda z vlastní studny, odpad je sveden do septiku. 

     Nemovitost se nachází na velmi hezkém a klidném místě. V okolí chaty jsou lesy a rybník, který je od chaty vzdálen 200m. Příjezd mot. vozidlem až k objektu. Vhodné k celoroční rekreaci, příp. k trv. bydlení !

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg