Prodej chaty


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Tachov
Nejbližší obec:Svojšín
Celk. plocha:383 m2
Zast. plocha:47 m2
Užitná plocha:65 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o prodej o prodej zděné, podsklepené, rekreační chaty na vlastním pozemku. Chata se nachází na krásném místě, na polosamotě uprostřed svojšínských lesů, které jsou vyhlášeným houbařským rájem. Objekt je ve výborném stavu, který nevyžaduje žádné úpravy či rekonstrukce a je připraven k nastěhování.

     V přízemí chaty se nachází vstupní chodba s dřevěným schodištěm do podkroví, kde je situována malá předsíňka a dvě obytné místnosti. V přízemí je dále kuchyně, sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) a obývací pokoj s krbovými kamny. Sklepní prostory, kam je přístup z chaty i z vně objektu, jsou využívány jako kotelna, sklad a garáž.

     Celý objekt je vytápěn ústředním topením s kotlem na tuhá paliva – dřevo. Odpady jsou svedeny do septiku, el. energie 220/380 V je rozvedena po objektu. Voda je do chaty zavedena ze studny.

    Nedaleko chaty je možnost koupání i dalšího vyžití (možnost sběru lesních plodů, rybaření, turistka, cykloturistika). Objekt je vhodný k velmi klidné rekreaci, ale i k trvalému bydlení.

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg