Prodej čerpací stanice


Mapa:

Kraj:Královéhradecký
Okres:Jičín
Nejbližší obec:Kopidlno
Celk. plocha:7956 m2
Zast. plocha:88 m2
Užitná plocha:7956 m2

Cena: 0,- Kč


PRODÁNO !

Prodej čerpací stanici s přilehlými pozemky. Předmětné nemovitosti se nachází v okrajové části k.ú.  Kopidlno, část Pševes,  při hlavní silniční komunikaci č. 32 Poděbrady - Jičín. Hlavní objekt – čerpací stanice, kterou tvoří nemovitost skládající se z montované buňky, zpevněné betonové plochy, dvou čerpacích stojanů se zastřešením a přilehlých ocelových, venkovních tanků pro pohonné hmoty.

Objekt je napojen na vodovod, elektrickou síť NN, příjezd po zpevněné betonové komunikaci, která je v podílovém spoluvlastnictví. 

Možnost stavby stojanu pro LPG.

Čerpací stanice sousedí se skladovým areálem, využívaným pro autodopravu a auto-opravárenskou činnost.

Příjezdová cesta z hlavní silnice, je po betonové komunikaci, která je v podílovém spoluvlastnictví i pro sousední areál (podíl je součástí prodeje).

K předmětu prodeje náleží soubor přilehlých zemědělským pozemkům, dle zjištění na stavebním úřadu a Obecním úřadu Kopidlno, jsou tyto pozemky v územním plánu schválené jako pozemky ke stavbě čistého bydlení, doposud však bez inženýrských sítí. Lze toto využít jako případný zajímavý investiční záměr.

insolvenční prodej !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg