Prodej bytu v OV


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:66 m2
Zast. plocha:66 m2
Užitná plocha:66 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji byt  2+1, předělaný velmi pěkně na 3+kk. Byt se nachází v revitalizovaném panelovém domě a to v 8. patře, v domě jsou 2 nové, bezbariérové výtahy, z čehož jeden nákladní. Dům je zateplen s novou fasádou, veškerá okna jsou nově vyměněná, rovněž tak rekonstrukce vnitřních rozvodů jednotlivých energií a odpadů.  Předmětný byt prošel kompletní, vnitřní rekonstrukcí, jeden pokoj byl zdařile rozdělen na dva menší s možností tuto „dělící“ zeď znovu odstranit. V bytě nově rekonstruována koupelna a WC, stejně tak kuchyně s novou kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči (možná dohoda s majiteli na ponechání v bytě). Na chodbě vestavěné skříně s velkým úložným prostorem. Byt má dále tu výhodu, že má ještě na patře vlastní chodbu určenou pouze pro dva byty a tedy lze využít jako odkládací prostor. K bytu pak patří vlastní komora na patře (místo sklepa).

       Parkování bezproblémové před domem. Tramvajová zastávka č. 2 je cca 200m od domu. V blízkosti domu veškerá občanská vybavenost, tedy mateřská školka, základní škola, supermarket, sportoviště, pošta a stanice policie. 

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg