Prodej bytu v OV


Mapa:

Kraj:Ústecký
Okres:Chomutov
Nejbližší obec:Klášterec nad Ohří
Celk. plocha:66 m2
Zast. plocha:66 m2
Užitná plocha:66 m2

Cena: 1,- Kč


PRRODÁNO !

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku, která se nachází v panelovém domě, s výtahem, který ještě nebyl renovován. Dům je po částečné revitalizaci, zateplení domu chybí.

     Vlastní bytová jednotka, která je v osobním vlastnictví, se nachází ve IV. nadzemním patře. Jednotka je v původním stavu, s podprůměrnou údržbou. Dosud nebyly vyměněny  dvě okna na jih, která jsou původní, dvojitá v dřevěném rámu. Na západní straně jsou již okna plastová. Ve všech pokojích na podlaze lino, omítky hladné, bez výraznějšího poškození. V kuchyně starší dřevěná kuchyňská linka, plynový sporák. Jádro bytu umakartové, bude vyžadovat kompletní výměnu. V domě již  byla provedena výměna stoupaček, nově rozvody vody, kanalizace v plastu. V bytové jednotce přípojka TV, kabelové TV, telefonu. V současnosti odpojen plyn. K bytové jednotce náleží komora v patře, samostatná kóje ve sklepní části. Lodžie na patře společná pro dvě bytové jednotky.

    Dům se nachází v lokalitě sídliště „Panorama“ a v  okolí domu park a v blízkosti veškerá občanská vybavenost, v těsné blízkosti i škola a školka. V blízkém okolí sídliště se nachází lesy s možností krásných procházek, či jízdě na kolech.

INSOLVENČNÍ PRODEJ!

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg