Prodej bytu v OV


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:57 m2
Zast. plocha:57 m2
Užitná plocha:57 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku I. kategorie o velikosti 2+1 v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v revitalizovaném, panelovém domě, ve III. nadzemním podlaží. V domě provedena rekonstrukce veškerých rozvodů, rekonstrukce eurovýtahu, zateplení domu. Kuchyně a obývací pokoj situovány na jih-východ, ložnice se zasklenou lodžií je situována na sever-západ. Bytová jednotka prošla vnitřní rekonstrukcí, výměna podlahových krytin, výměna vnitřních omítek, rekonstrukce jádra – nově koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V chodbě bytu vestavěná skříň s dostatečným úložným prostorem.  Kuchyně s novou kuchyňskou linkou, vestavěnými spotřebiči a plynovým sporákem. V suterénu domu sklepní kóje. Před domem možnost dobrého parkování pro vozidla.

     V těsné blízkosti bytového domu se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, školka, prodejny potravin, sportovní areál, dětské hřiště, zastávka MHD).

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg