Prodej bytu v OV


Mapa:

Kraj:Jihomoravský
Okres:Brno-město
Nejbližší obec:Brno
Celk. plocha:64 m2
Zast. plocha:64 m2
Užitná plocha:64 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Prodej bytové jednotky, o dispozici 2+1, o velikost 64 m2, nacházející se v 1. nadzemním podlaží s lodžií, a se samostatnou garáží v suterénu domu.

Byt se nachází v jedné z nejatraktivnější čtvrti města Brna, ulice Studená, městská část Lesná. Dům je cihlový, rok výstavby cca 1980. Jedinečné umístěni bytu v zeleni a v blízkosti centra. Byt je členěn na obývací pokoj s prostornou lodžií, dále ložnice, prostorná chodba, předsíň, komora a kuchyň, včetně kompletně vybavené kuchyňské linky zhotovené na míru.  Koupelna a toaleta je po celkové rekonstrukci v prosinci 2015. Bytová jednotka byla rekonstruována, včetně všech inženýrských rozvodů v roce 2011.

          K bytu patří i zděný sklep v suterénu domu cca 3 m2. V celém bytě jsou vestavěné skříně na míru. Byt se prodává zařízený, včetně nábytku, který se do bytu nechal zhotovit na míru. K bytu náleží i garáž nacházející se v suterénu o velikosti 22 m2. Byt je připraven k okamžitému nastěhování.

V domě je možno využívat společnou kočárkárnu, prádelnu a společenskou místnost.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg