Prodej bytu v OV


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Dobřany
Celk. plocha:54 m2
Zast. plocha:54 m2
Užitná plocha:54 m2

Cena: 1,- Kč


REZERVACE !

Jedná se o prodej podílu a to ideální ½  bytové jednotky 2+1 v panelovém domě bez výtahu. Byt se nachází ve druhém patře na sídlišti v ulici Sokolovská, v Dobřanech. Bytová jednotka bez údržby, zanedbaná, bude vyžadovat kompletní rekonstrukci.

       V bytě se nachází prostorná chodba s šatními skříněmi. Dva pokoje, kuchyň se starou, dřevěnou kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Jádro bytu je betonové. V koupelně se nachází vana a umyvadlo, vstup je z kuchyně. WC je samostatné, se vstupem z chodby. Krytinou na podlaze je položeno lino. Okna jsou plastová. V pokoji situovaném na jih je lodžie.  Vytápění bytu je zajištěno centrálně ÚT. K bytu náleží sklepní koje. V současnosti odpojené inženýrské sítě. Byt se nachází v klidné lokalitě, cca 5 minut chůze od centra.

      Předmětný byt je prodáván v součinnosti s insolvenčním správcem, který po prodává druhou, ideální ½ spoluvlastnického podílu a to za stejnou cenu, jako je výše uvedená. CENA ZA CELEK ČINÍ 1.700.000,-- Kč.

Bližší info u makléře.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg