Prodej bytu ve DV

10511052.PNG

Mapa:

Kraj:Praha
Okres:Paha
Nejbližší obec:Praha 4
Celk. plocha:109 m2
Zast. plocha:109 m2
Užitná plocha:109 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji byt 4+1, 109 m2, Praha 4 – Podolí, ul. Bohuslava Martinů 2, ve družstevním vlastnictví.

Byt je situovaný okny na JZ a Z, umístěný ve II. nadzemním patře, třípatrového domu bez výtahu. Byt je po rekonstrukci – v celém bytě je položena na podlaze dlažba.

 

Byt má 4 pokoje a kuchyň, prostornou vstupní halu, z níž je vstup do každého pokoje. U dvou pokojů, situovaných na JZ jsou velké lodžie. Samostatná koupelna s vanou a samostatné WC. V kuchyni je nová kuchyňská linka s vystavěnými spotřebiči, vedle ní sousedí prostorná komora, která slouží jako úložný prostor. Do bytu zaveden elektrická energie, voda z vodovodní řádu a napojení do městské kanalizace. Plyn v domě není. Vytápění je ústřední, dálkové. Měsíční poplatky cca 12.000,--Kč včetně anuity + poplatky za vlastní elektrickou energii.

K bytu náleží garážové stání pro osobní automobil, umístěné přímo pod domem. Klidné prostředí s velmi dobrou dopravní dostupností – metro Budějovická 3 zastávky BUS, vzdálenost na BUS zastávky 3 minuty. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost – škola, školka, obchody, služby, restaurace, aj.

Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou cca 1.699.000 Kč. Bližší informace o ceně  u makléře. Byt je k dispozici po dohodě ihned.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg