Myštice-Laciná

detail.PNG

Mapa:

Kraj:Jihočeský
Okres:Strakonice
Nejbližší obec:Myštice
Celk. plocha:274 m2
Zast. plocha:60 m2
Užitná plocha:50 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Předmětem prodeje je zděný rekreační objekt – rekreační chata. Chata se nachází na překrásném místě kú Laciná, je umístěna v samé blízkosti řeky Lomnice, v malé chatové osadě (tři objekty), krásné místo pro rybáře a milovníky přírody. Vzhledem ke stavební uzávěře, nehrozí další výstavba v blízkém okolí. Příjezd vozem po nezpevněné lesní a polní cestě přímo až k objektu.

Stavba byla budována ve dvou etapách. První část v roce 1973, v roce 1982 byla přistavěna další část a to do současného stavu. Chata je postavena na kamenných základech, zdivo je cihlové, omítky vápenno-štukové. Fasáda na objektu je cemento-vápenná hrubá. Objekt není zateplen. Vytápění je zajišťováno kamny na tuhá paliva, jeden komín, který není vyvložkován. Krov je lehký, vazný s latěmi, krytina je eternitová šablona, zakončena klempířskými plechovými prvky. Svod vody řešen do sudů na jímání vody pro zalévání anebo pro využití WC. Okna jsou dřevěná, podlahy betonové s krytinou část lino a část sololitové desky. Celkový stav objektu dobrý, s průběžnou údržbou. Vlhkost není patrná, dobrá izolační deska na základech.  (ani v roce 2002 nebyla chata zaplavena, protože řeka se vylévá na protilehlé louky a pastviny).

V objektu je vstupní veranda, poté velký pokoj s jídelním koutem, kuchyňka a další pokoj. Do objektu zavedena elektrická a vodovodní přípojka, elektřina 380/220 s 25A jističem, část elektroinstalace v „hliníku“ a novější část v „mědi“. Vodovodní instalace rozvedena po chatě v kuchyni (bohužel došlo mimo objekt k poškození vodovodního řádu a obec již toto nedovede zrekonstruovat – bude nutné řešit vlastní vrt). Vedle objektu stojí přístavek dřevěné kolny a WC, splachování svedeno do jímky na vyvážení, voda na splachování z nádrže nad WC. Okolo chaty menší udržovaný pozemek, převážně travnatý.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg